Plesy v Bakově nad Jizerou

Plesu města Bakov nad Jizerou se zúčastní děti starší – sobota 6.3.2010 – sraz na náměstí v Bakově na parkovišti před cukrárnou v 19,00 hod. Vystoupení asi 20,30

Plesu ZŠ Bakov nad Jizerou se zúčastní děti starší – pátek 26.3.2010 – sraz na náměstí v Bakově na parkovišti před cukrárnou v 17,30 hod. Vystoupení asi 18,30. Večer juniorky sraz tamtéž v 19,00 hod. vystoupení asi 20,30

Rozpis sobotních tréninků

ROZPIS sobotních tréninků leden – květen 2010

9.1.2010 10,30 – 15,30 sólo – duo
16.1. 10,30 – 15,30 sólo – duo
23.1. 10,30 – 15,00 show s Eliškou
30.1. 10,30 – 15,30 sólo – duo
6.2. 10,30-13,00 junior
13,00 – 14,00 děti mladší +přípravka
14,00 – 16,00 sólo – duo
13.2. prázdniny – případně sólo – duo
20.2. prázdniny – případně sólo – duo
27.2. 10,30 – 15,00 show s Eliškou
6.3. 10,30-13,00 junior
13,00 – 14,00 děti mladší +přípravka
14,00 – 16,00 sólo – duo
13.3. 10,30 – 15,00 show s Eliškou
20.3. 10,30 – 15,30 sólo – duo
27.3. 10,30 – 14,00 junior
14,00 – 16,00 sólo – duo
3.4. 10,30 – 13,00 sólo – duo
3.4. 10,30 – 14,00 show s Eliškou v DEBŘI !
14,00 – 16,00 sólo – duo
10.4. 10,30 – 15,30 sólo – duo
17.4. 10,30 – 15,00 show s Eliškou
24.4. Lomnické hudební jaro
1.5. soutěž Kladno

Vánoční hůlka Český Dub

Mažoretky Pomněnky TJ Sokol Kosmonosy přivezly z poslední soutěže letošního roku „Vánoční hůlka“, konané v Českém Dubu 12. 12. 2009, čtyři poháry.

Kategorie
minimažoretky do 7 let 1. místo
děti mladší do 8 let 3. místo
děti starší do 11 let 2místo
juniorky 1. místo (přestože soutěžily v seniorské kategorii)

Soutěže se zúčastnilo 12 mažoretkových skupin s velmi dobrou úrovní a o umístění v každé věkové kategorii klasické mažoretky soutěžilo nejméně 5 soutěžních skladeb.

Termíny NŠ mažoretek 2010

Národní šampionát mažoretek 2010

16.-17.1. MČR twirling, pompony Nymburk
17.-18.4. Základní kolo sólo/duo Čechy Klatovy
24.-25.4. Základní kolo sólo/duo Morava Veselí nad Moravou
1.5. Oblastní kolo Čechy Kladno
2.5. Oblastní kolo Čechy Chlumec nad Cidlinou
15-16.5. MČR sólo/duo Ronov
8.5. Oblastní kolo Morava Ostrava/
9.5. Oblastní kolo Morava Hluk
22.5. Oblastní kolo Čechy Žatec
29.-30.5. Zemské finále Morava Hluk/Moravská Třebová/Ostrava/Hranice ???
5.-6.6. Zemské finále Čechy Strakonice
18.-20.6. MČR Poděbrady