Images

Výsledky z Národního twirlingového poháru – Lomnice n.P.

 Soutěž Národního twirlingového poháru třídy B a C byla dvoudenní. V sobotu soutěžila naše dvě děvčata v disciplíně rytmické taneční sólo kategorie junior mladší. Terezka Prskavcová ve třídě B obsadila 3. místo.

V neděli soutěžily děvčata v disciplínách sólo s 1 hůlkou a duo na povinnou hudbu. V kategorii dětí třídy C se umístilo duo Kačenka a Verunka Ratimcových na 1. místě, v sólu s jednou hůlkou kategorie děti třída C se na 2. místě umístila Editka Zabadalová a na 3. místě Natálka Kovacsová. V juniorské kategorii se na 5. místě umístila Adélka Staňková a postupuje na MČR do Karlových Varů.

Všem děvčatům děkujeme za vzornou reprezantaci naší skupiny.  Roste nám nová generace úspěšných twirlerek:)

Opět výborné výsledky z NŠ v Lomnici n.P.

Z první soutěže Národního šampionátu v twirlingu, výkonnostní skupiny B a C, která se konala v Lomnici n. P. přivezky naše twirlerky umístění na předních místech tabulky.

  • 1. místo v duu povinná hudba děti  „C“- Kačka a Verča Ratimcovi
  • 3. místo v sólu povinná hudba děti  „C“ – Adélka Langerová z 9 startujících
  • 3. místo v rytmickém tanečním sólu „B“ junior mladší – Terka Prskavcová z 11 startujících a postupem na   Mistrovství republiky do Karlových Varů
  • 4. místo v rytmickém tanečním duu „B“ Kačka Klikarová a Andrea Ulmanová ze 7 soutěžících
  • 5. místo v sólu povinná hudba „B“ junior mladší – Kája Chudobová

Čarodějnice v Altamiře

IMG_7322Minimažoretky si čarodějnický rej v Altamiře užily nejen při vystoupení, ale i prohlídkou výstavky prací a replikou jeskyně v Altamiře a výstižným výkladem pana Cvrčka.  Zajímavými soutěžemi a vyhlášením nejčarodějnické čarodějnice podvečer v Altamiře neskončil.

Fotogalerie